İlkokul

e-Safety Label (Güvenli İnternet)
Okulumuz, Muazzez Hammutoğlu ve Bilişim öğretmenimiz Aslıhan Akyol koordinatörlüğünde Ankara –Keçiören –Caner Özen Koleji e-Twinning etkinlikleri çerçevesinde Avrupa Okul Ağı “The Safety Label Community” tarafından verilen, okulda güvenli internet kullanımı ile ilgili “e-Safety Bronze Label (Güvenli İnternet Bronz Etiket)” almaya hak kazanmıştır. 

ŞİİRLERİM ŞAİRLERİM
Okulumuz 4/B Sınıfı öğretmeni Muazzez HAMMUTOĞLU’nun kuruculuğunu yaptığı ŞİİRLERİM ŞAİRLERİM etwinning projesi 4/B sınıfı öğrencileri ile birlikte yürütülmektedir.
"Kendini ve duygularını ifade etmenin en güzel yollarından biri olan şiiri ve duyguların kalemi şairleri tanıtmak için yola çıktığımız bu projede ilkokul sıralarındaki öğrencilerimizle her ay iki şairi ve o şairlerin şiirlerini tanıyacağız. Bu şairlerin duygularını nasıl ifade ettiklerini ve söz sanatlarını nasıl kullandıklarını göreceğiz. Böylelikle güzel Türkçemizi daha yaygın ve özenerek kullanmayı öğrenip dilimizin güzelliklerini keşfedeceğiz. Öğrencilerimiz arasında anlamlı ve duygulu şiir okumaya ve şiir yazmaya yetenekleri olanları keşfedeceğiz ve şiir okumaya ve yazmaya özendireceğiz." şiarıyla projeye başlayan 4/B sınıfı öğrencileri kasım ayında Orhan Veli Kanık'ı tanıdı ve şiirlerini dinledi.

Sayfa 1 / 81