Beslenme

Okulumuzun yemek ve kantin hizmeti, ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip, Mola Yemek şirketi tarafından verilmektedir.

beslenmeOkulumuz yemek menüsü; Mola Yemek, Diyetisyen, Okul Aile Birliği, Okul Sağlık Birimi ve Üst Düzey yöneticiler ile birlikte çocukların günlük beslenme ve enerji ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmakta, velilerimiz web sayfası aracılığı ile aylık olarak bilgilendirilmektedir.

Okulumuzda, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 3 öğün yemek/beslenme hizmeti verilmekte ayrıca öğrencilerimizin dengeli ve sağlıklı beslenebilmelerini takip edebilmek adına okulumuzda kantin hizmeti verilmemektedir.
Yemek hizmeti, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına göre denetlenmekte, alınan su ve yemek numuneleri ise düzenli olarak gıda kontrol laboratuarına gönderilmektedir. Analiz sonuçları web sitemiz aracılığı ile duyurulmaktadır.

Yemek üretiminde kullanılan hammaddeler Türkiye'nin seçkin firmalarından tedarik edilmekte ve tedarikçiler rutin kontrollere tabi tutulmaktadırlar.

Aylık Yemek Menüsü için tıklayınız>>